Jesteś tutaj:

lek. dent. Anna Goszczycka

Dentysta w niebieskim mundurze pozuje do zdjęcia.

Anna Goszczycka

Ortodoncja

Umów wizytę

Anna Goszczycka - ZnanyLekarz.pl

Doświadczenie

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku (1992).

Założycielka Centrum Uśmiechu. W klinice oprócz roli ortodonty pełni również funkcje Lidera medycznego.

Dr Anna Goszczycka jest lekarzem stomatologii oraz specjalistą ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, opracowywaniem, zatwierdzaniem i wykonaniem planów kompleksowego i interdyscyplinarnego leczenia pacjentów z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych. Prowadzi leczenie pacjentów z zaburzeniami funkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Współpracuje z licznymi specjalistami w Polsce i za granicą.

Członek Polskiego, Europejskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Warmińsko-Mazurskiego Koła Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Uczestniczy w wielu sympozjach, konferencjach i kursach z dziedziny ortodoncji, protetyki, implantologii i leczenia interdyscyplinarnego.

W czerwcu 2023 roku, jako jeden z kilku lekarzy w Polsce, uzyskała na Uniwersytecie de Louvain w Brukseli certyfikat ukończenia kursu w zakresie oceny zdjęć z tomografii stożkowej (CBCT), akredytowany przez Federalną Agencję Kontroli Nuklearnej, który na terenie Unii Europejskiej uprawnia lekarzy dentystów do opisywania badań CBCT w obrębie twarzoczaszki.

Lubi podróże, muzykę, kwiaty i … duże amerykańskie ciężarówki oraz spędzać czas ze swoimi wnukami: Lusią, Marysią i Stasiem.

Certyfikaty - Anna Goszczycka

KURSY, CERTYFIKATY I SYMPOZJA NAUKOWE: