Jesteś tutaj:

O nas

Centrum Uśmiechu Medicover w Ostródzie przyjmuje pacjentów od 7 maja 2011 roku.

Ostródzka klinika funkcjonuje na terenie Białych Koszar, w przepięknym otoczeniu zrewitalizowanych budynków pamiętających czasy pruskie.

W ofercie są usługi stomatologiczne z zakresu wszystkich najbardziej poszukiwanych specjalizacji.

Budynek apartamentowy w Ostródzie, przed którym zaparkowany jest samochód.

Dentysta na Mazurach
- zadbaj o uśmiech w Ostródzie

Wszyscy cenimy sobie profesjonalizm. Więcej – oczekujemy na co dzień bezpieczeństwa i możliwości zaufania, zlecając nawet drobną usługę. Tym bardziej oczywiste i zrozumiałe są najwyższe oczekiwania w zakresie medycyny, w tym stomatologii. Tu w grę wchodzi już nasze zdrowie, a więc również samopoczucie, akceptacja otoczenia, atrakcyjność…. dla których zawsze ważny, a często niezbędny jest zdrowy uśmiech.

Oczekujemy pewności, że jesteśmy w dobrych rękach, że zajmują się nami nie tylko profesjonaliści, ale też ludzie, dla których nasz zdrowy uśmiech jest rzeczywiście bardzo ważny. Lekarzy, dla których stomatologia jest autentyczną, życiową pasją. Ekspertów, którzy są odpowiednio wykwalifikowani (ciągłe doskonalenie we współpracy z najlepszymi ośrodkami w Polsce i za granicą), a przez to dużo widzą podczas każdego badania czy konsultacji. Bo przecież lekarz tyle widzi, ile wie.

Aby tym potrzebom sprostać, choć co oczywiste również dla własnej satysfakcji, stworzyliśmy specjalistyczną klinikę stomatologiczną Centrum Uśmiechu, która umożliwia mieszkańcom Warmii i Mazur pełen dostęp do osiągnięć nowoczesnej stomatologii. Dzięki połączeniu umiejętności naszego personelu i nowoczesnych, często innowacyjnych metod leczenia, oferujemy naszym pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

Kobieta w kraciastej marynarce pozuje do zdjęcia podczas wizyty w Ostródzie.

Marka z renomą i zaufaniem Pacjentów

Założycielem Centrum Uśmiechu w Ostródzie jest lekarz stomatolog Anna Goszczycka, specjalista ortodonta w wieloletnim doświadczeniem.

Od 2020 roku gabinety Centrum Uśmiechu są częścią sieci Medicover Stomatologia.

Ostróda centrum stomatologii.

Nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie

Kompleksowość leczenia to dla nas dwa podstawowe elementy – dostępność usług różnych specjalizacji oraz możliwość podjęcia leczenia od początku aż do samego końca – niezależnie od tego, jak wiele różnych procedur ono wymaga. W tym pomagają nam nowoczesne technologie, sprzęt i materiały medyczne.

Oferujemy profesjonalną diagnostykę (RTG, CBCT), którą można wykonać na miejscu, w naszym gabinecie. Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów dba zaś o to, by samo leczenie było skuteczne i bezbolesne, a jego efekt stanowił urzeczywistnienie marzeń naszych pacjentów.

Mikroskop zabiegowy

Mężczyzna bada zęby u dentysty.

Dzięki mikroskopowi precyzja i skuteczność leczenia jest znacznie większa, a zabiegi sprawniejsze. Jest to wysoko wyspecjalizowany sprzęt umożliwiający leczenie endodontyczne (kanałowe) w trudnych przypadkach. Powiększa pole zabiegowe, daje doświetlenie i głębię obrazu.

Tomograf komputerowy i aparaty do RTG

Kobieta korzysta z tabletu w ostródzkim gabinecie dentystycznym.

Dysponujemy osobnym gabinetem dedykowanym rentgenodiagnostyce. Dzięki badaniom tomograficznym i rentgenowskim jesteśmy w stanie szczegółowo zdiagnozować i zaplanować proces leczenia stomatologicznego. Co więcej, w wyjątkowo bezpiecznych warunkach.

Znieczulenie komputerowe The Wand

Na fotelu dentysty siedzi kobieta.

W naszej klinice można skorzystać z nowoczesnego znieczulenia komputerowego. Ta metoda, będąca połączeniem najlepszej praktyki lekarskiej i precyzji komputera, daje efekt, którego życzyłby sobie każdy pacjent – komfortowego, bezbolesnego leczenia.

Skaner wewnątrzustny 3Shape TRIOS

Kobieta jest w trakcie badania stomatologicznego u dentysty w Ostródzie.

Do diagnostyki i opracowywania planów leczenia wykorzystujemy skaner 3D, który pozwala na pobieranie tzw. cyfrowych wycisków. Dzięki technologii wewnątrzustnego skanowania uśmiechu, pacjent może obejrzeć swoje zęby w trójwymiarze, na ekranie monitora.

Dbamy o uśmiechy najmłodszych Pacjentów

W naszej klinice znajduje się specjalnie przygotowany kącik dla małych pacjentów. Dzieci, oczekując na wizytę u stomatologa, mogą bawić się zabawkami, rysować, poczytać książeczki. Dzięki temu, a także m.in. dedykowanym wizytom adaptacyjnym czy dobieraniu odpowiedniego znieczulenia (sedacja), dzieci mogą poczuć się w gabinecie stomatologicznym bezpiecznie i swobodnie.

Chłopiec przy stoliku czytający książkę o stomatologii w Ostródzie.

Nasi specjaliści