Jesteś tutaj:

Poznaj opinie
naszych pacjentów

Naszą misją jest odmiana uśmiechu i sprawianie, by na twarzach naszych pacjentów pojawiał się on jak najczęściej. To dlatego tak ważne są dla nas opinie osób, które się u nas leczą. Dobre słowa napędzają naszą pasję do leczenia! Bierzemy sobie do serca również każdą uwagę, starając się udoskonalać pracę i dostosowywać ją do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Stawiamy na zaufanie, komfort i bezpieczeństwo. Zobacz, co mówią o nas nasi pacjenci.
DOBRA
179 opinii na
Monika Komarowska
Monika Komarowska
11/10/2023
Pełen profesjonalizm, obsługa 10/10, nie spodziewałam się tak dobrego efektu po zabiegu wybielania zębów metodą gabinetową, serdeczne podziękowania dla Pani Marty.
Kinga Dykszak
Kinga Dykszak
23/09/2023
Polecam dr Brych, bardzo miła i szybka obsługa
Sandra Orzepowska
Sandra Orzepowska
22/09/2023
Miałam przyjemność korzystać z usług w Centrum Uśmiechu i jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości, profesjonalizmem wykonanych zabiegów i atmosferą panującą tam. Zaczynając od przemiłych Pań na recepcji, kompetentnych osób wykonujących zabiegi, które wnikliwie omawiają cały ich przebieg, kończąc na naturalnym białym uśmiechu. Pozdrawiam cały zespół Centrum Uśmiechu i do zobaczenia ????
Wiktoria Zielińska
Wiktoria Zielińska
19/09/2023
Zostałam przyjęta z bólem bez problemu między pacjentami, bardzo miły i przyjazny personel. W okolicach obdzwonilam kilkunastu dentystów i wszędzie brak miejsc a tutaj pomocy mi nie odmówiono. Świetne miejsce, polecam każdemu! ????
Maria Gorzelak
Maria Gorzelak
19/09/2023
Wczoraj trafiłam do Centrum Uśmiechu z bolącym zębem, zajęła się mną Pani doktor Julita Brych. Pani doktor nie dość, że śliczna to jednocześnie skromna i co najważniejsze lekarz z powołania. Pani doktor bardzo dokładnie przeanalizowała mój problem z bolącym zębem i dokładnie wytłumaczyła mi oraz doradziła co można zrobić aby mi pomóc i ulżyć w bólu. Z pełną świadomością mogę polecić Panią doktor Julitę Brych za pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie.
Zuzanna Włoszczak
Zuzanna Włoszczak
15/09/2023
Polecam '
Paulina Szwed
Paulina Szwed
14/09/2023
W Centrum Uśmiechu otrzymaliśmy możliwość skorzystania z wizyty w nagłej sytuacji bólu zęba mlecznego. Dziękuję za stworzenie przyjaznej atmosfery oraz przeprowadzenie sprawnego i skutecznego leczenia.
Rozanna
Rozanna
11/09/2023
Świetna obsługa, leczenie skuteczne i przeprowadzone w sposób profesjonalny.